118437

Rīgas Baleta skolas audzēkne Līva Sofija Šēfere iegūst finālistes diplomu 34. Starptautiskajā Grasas Klasiskās dejas konkursā Francijā
25.10.2021


Starptautiskais Grasas Klasiskās dejas konkurss (Concours International de Danse Classique de Grasse) ir viens no senākajiem baleta konkursiem pasaulē, un šogad tas norisinājās jau 34. reizi no 22. līdz 24. oktobrim klātienē Francijas pilsētā Grassā. Konkursā piedalījās talantīgākie dalībnieki no visas pasaules – Francijas, ASV, Beļģijas, Vācijas, Zviedrijas, Japānas, Meksikas un citām valstīm.

Konkursā Latviju pārstāvēja divas Rīgas Baleta skolas 9. klases audzēknes – Līva Sofija Šēfere un Paula Zukule, kas konkursā piedalījās ar divām klasiskās dejas variācijām un laikmetīgo deju. Līva Sofija konkursā izpildīja variāciju no R. Drigo baleta "Talismans" un variāciju L. Minkusa baleta "Pahita", savukārt laikmetīgajā dejā – Milanas Komarovas laikmetīgā baleta horeogrāfiju "Reminisce".

Dalībai konkursā Līvu Sofiju Šēferi sagatavoja un atbalstu sniedza Rīgas Baleta skolas klasiskās dejas pedagoģe, baleta māksliniece Zane Lieldidža–Kolbina un laikmetīgā baleta pedagoģe, horeogrāfe Milana Komarova. 

Sirsnīgi sveicam!  

 

Līva Sofija Šēfere ar pedagoģi Zani Lieldidžu - Kolbinu

 
 
      Atpakaļ