Sniegbaltīte un septiņi rūķīši
Uģa Prauliņa rokbalets bērniem “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” tapis pēc brāļu Grimmu pazīstamās un iemīļotās pasakas motīviem. Savu pirmizrādi uz Latvijas Nacionālās operas Lielās skatuves oriģinālbalets  piedzīvoja 2005. gada februārī.

Projekta tapšanā piedalījās Rīgas Horeogrāfijas vidusskola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola un Latvijas Nacionālā opera. Vienlaikus tas bija arī vairāku Eiropas Savienības valstu integrācijas projekts.

Lai baleta uzvedums būtu krāšņs, kolorīts un pasakains pārdzīvojums mazajiem skatītājiem, kā arī topošajiem mūziķiem un baleta māksliniekiem, tika radīta oriģināla mūzika (komponists Uģis Prauliņš) tieši Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas simfoniskajam orķestrim (diriģents Andris Vecumnieks); spilgti, krāsaini kostīmi (kostīmu māksliniece Elita Patmalniece); jauni gaismas tehnoloģiju risinājumi (gaismas mākslinieks Kārlis Kaupužs), kā arī klasiskā baleta horeogrāfijas sintēze ar nacionālo īru deju un rokdeju elementiem (horeogrāfe Regīna Kaupuža). Atzītais scenogrāfs Andris Freibergs meklēja jaunus risinājumus scenogrāfijā kopā ar Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas studentiem. Uzvedumā piedalījās Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas, Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas audzēkņi, kā arī dejotāji no Norvēģijas Kristiansundas baletskolas un Dānijas Kopenhāgenas mūzikas koledžas mūziķi.